Služby

Individuální péče

Zdravotní cvičení

Jde o cvičení, kdy klienty učím jak v CNS (centrálním nervovém systému) přepsat chybné pohybové vzorce. Obnovou jejich přirozené funkce dochází ke změně svalového napětí. To v případě bolesti vyvolané hypertonií způsobí zmírnění – cvičením se totiž odstraňuje příčina bolesti a úleva je tak dlouhodobá. Nepracující svalové skupiny se oproti tomu vrací ke své fyziologické funkci. Jde spíše o klidné cvičení i když u zvládání některých technik se člověk hodně zapotí.

Zjistit více »

Uvolňující techniky

Pro klienta se jedná o pasivní péči, zpravidla uvolňující. Ta podporuje nápravu pohybového aparátu, klient jen nechává na sebe působit účinky zvolené metody. Tím dochází ke korekci, což může být např. zlepšení držení těla pomocí kineziotapingu nebo uvolnění svalů a odstranění důsledků jejich bolesti pomocí baňkování. Je to tedy vhodný doplněk zdravotního cvičení, kde se naopak řeší příčina bolesti.

Zjistit více »

Výživové poradenství

Jak už název napovídá, jde o poradenství v oblasti výživy, sestavování jídelníčků a související témata. Tuto službu můžete využít, ať už je vašim cílem zhubnout, přibrat, mít dostatek energie na sport, nebo se jen zdravěji stravovat. Nejedná se o prodej nebo propagaci „zázračných“ doplňků, nic takového nenabízím, ani nemám smlouvu s žádným prodejcem takových doplňků.

Zjistit více »

Přijďte...

Chcete udělat něco pro své zdraví? Tak pojďte, a zkuste začít s něčím novým. Zdraví člověka vnímám jako komplexní záležitost. Služby tedy poskytuji v širším spektru, takže je z čeho vybírat. Pro dosažení co nejlepších výsledků je vhodné služby kombinovat. Pokud vás například bolí záda, je dobré je uvolnit pomocí relaxační masáže a následně autogenního tréninku. Pokračovat můžeme zdravotním cvičením a posílením core.

...Poznejte...

Ke klientům přistupuji individuálně, a v průběhu naší spolupráce je vzdělávám ve zvolené problematice. Takže např. u cvičení učím nejen vhodnou techniku, ale sděluji i proč je to zrovna takto správně. Věřím totiž, že když pochopíte jak a proč tělo funguje, pomůže vám to lépe zvládnout dané téma.

...Vytrvejte

Starost o své zdraví je běh na dlouhou trať. S tím souvisí i fakt, že při jednorázové návštěvě nelze očekávat významné výsledky. Dveře k úspěchu si otevíráte až řádným opakováním. Ať už v podobě cvičení doma, poctivým dodržováním jídelníčku, nebo třeba pravidelným docházením na lekce. Tím vás můžu provést a pomoci vytrvat.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Potěšte své blízké dárkovým poukazem :-). Poukaz Vám vystavím podle Vaší volby konkrétní nebo univerzální:

  • Konkrétní - při zakoupení si zvolíte služby, o kterých víte, že obdarovaného potěší. Zvolené služby určují cenu poukazu.
    Lze využít pro libovolné služby
  • Univerzální - stačí jen zvolit počet hodin služeb, které chcete zakoupit. Tento počet hodin určuje cenu. Služby, na které se rozhodne obdarovaný poukaz uplatnit si určí sám.
    Lze využít u služeb s hodinovou dotací

Platnost poukazů je 6 měsíců od zakoupení a je uvedena na poukazu. Poukaz není směnitelný za peníze

Kolektivní činnost

Přednášky

Poskytuji pro vás také přednášky na témata související se zdravým životním stylem. Ty mohou využít například firmy, kluby, soukromé skupiny, školy, úřady, zájmové kroužky či kdokoliv jiný, kdo má zájem se dozvědět něco nového. Z vaší strany bude potřeba pouze zajistit místnost, kam se vejdou vaši posluchači. Ideálně také dataprojektor, protože své přednášky obvykle doprovázím vizuálním materiálem.

Zjistit více »

Přejít nahoru